EKSKLUZĪVAS MASĪVKOKA MĒBELES JŪSU INTERJERAM

KOKS - MAĢISKA ENERĢIJA UN DIŽENUMS,

PATIESAS VĒRTĪBAS NO PAAUDZES PAAUDZEI!

Latvijā auguši koki ar simtgades stāstiem ir ne tikai enerģijas lādiņš katrā telpā, bet arī vēstures un patiesu vērtību nodošanas simbols no paaudzes paaudzei.  

Vai meklējat īpašu akcentu savam mājoklim, dārzam vai birojam? 

CrownWOOD Studio profesionāļi, parūpēsies, lai katrs masīvkoka milimetrs atbilstu Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Iespējams ir viss - unikāla dizaina oša un ozola koka MĒBELES virtuvei, guļamistabai, vannas istabai, dzīvojamajai istabai vai dārzam, visskaistākie ģimenes GALDI, kas pulcēs ap sevi ģimeni un draugus, reprezentabli ozola masīvkoka biroja galdi, uz kuriem parakstīt veiksmīgākos līgumus.

CrownWOOD Studio mēbeles izgatavo tikai vienā un unikālā eksemplārā. Tas ir praktisks un neatkārtojams interjera akcents, tāpēc jo īpašs un nozīmīgs. 

Īpaša ir CrownWOOD Studio veidoto galdu kolekcija - tos izgatavo pēc individuāla pasūtījuma un piedāvā izvēlēties no mainīgās ekspozīcijas. 

Ja vēlaties iegādāties kādu no gatavās produkcijas, spiediet šeit, lai nokļūtu CrownWOOD Etsy profilā.  


Vai zināji, ka laiks no kokmateriāla atvešanas uz darbnīcu līdz tas kā jauna mēbele ienāk jūsu mājā ir vairāk kā trīs gadi? Jautā meistaram, un viņš izstāstīs.

 
MODERNS AKCENTS SAVIENOJUMĀ AR GADSIMTIEM SENU MANTOJUMU

Vislabāk iepazīt katra galda raksturu var apskatot tos klātienē. Aicinām ciemos uz mūsu darbnīcu jebkurā Jums izdevīgā laikā, iepriekš sazinoties ar mums.