EKSKLUZĪVI MASĪVKOKA GALDI TIKAI JŪSU INTERJERAM

KOKAM PIEMĪT MAĢISKA ENERĢIJA UN DIŽENUMS

PATIESAS VĒRTĪBAS TIEK NODOTAS NO PAAUDZES PAAUDZEI

Vai meklējat īpašu akcentu savam mājoklim, dārzam vai birojam? Mēs, CrownWOOD Studio profesionāļi, parūpēsimies, lai katrs masīvkoka virsmas vai galda milimetrs, ko veidojam, atbilstu Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Sākot no unikāla dizaina koka virsmām un galdiem virtuvei, dzīvojamajai istabai vai dārzam, kas nedēļas nogalēs pulcē ap sevi ģimeni un draugus, līdz reprezentabliem ozola masīvkoka biroja galdiem, uz kuriem parakstīti veiksmīgākie līgumi ar partneriem.

Latvijā auguši koki ar simtgades stāstiem ir ne tikai enerģijas lādiņš katrā telpā, bet arī vēstures un patiesu vērtību nodošanas simbols no paaudzes paaudzei. Koka galdu, gluži kā mantojumu un maģisku enerģijas avotu, iegādājās tikai vienu reizi.

Piedāvājam oša un ozola masīvkoka virsmas un galdus, kas ir ne tikai praktiski, bet vienlaicīgi arī mākslas darbi. Katrs galds radīts tikai vienā un unikālā eksemplārā, kas padara to tik īpašu un nozīmīgu. 

Koka galdu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma vai iespēja izvēlēties kādu no esošā piedāvājuma.

Ja vēlaties iegādāties kādu no gatavās produkcijas, spiediet šeit, lai nokļūtu CrownWOOD Etsy profilā.  

 
MODERNS AKCENTS SAVIENOJUMĀ AR GADSIMTIEM SENU MANTOJUMU

Tā kā katrs galds vislabāk izjūtams, apskatot to klātienē, aicinām ciemos uz mūsu darbnīcu jebkurā Jums izdevīgā laikā, iepriekš sazinoties ar mums.

 .